Návštěvní kniha

Zde můžete vyjádřit své názory a připomínky. Pokud byste ale chtěli získat rychlé a aktuální informace o plaveckém bazénu, raději využijte e-mailovou adresu recepce recepce@bazenrk.cz, nebo zavolejte na telefonní číslo 494 323 289.

Nebude zveřejněn


Návštěvní kniha je moderována, Váš příspěvek zveřejníme až spolu s odpovědí provozovatele.

Obsah návštěvní knihy je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů.

Provozovatel bazénu neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Všechny položky (Jméno, E-mail, Dotaz) je nutné vyplnit.

 • Vašek
 • (Dotaz byl položen dne 27.11.2014 v 19:41 hod.)

Dobrý den, celý týden sleduji provoz vaší webové kamery a dle zjištění se kamera nejvíce zasekává mezi 17-18 hodinou. asi vám probíhá nějaká aktualizace vašeho systému a proto dochází k zaseknutí obrazu.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děkujeme za užitečnou analýzu. Jsme vaším zájmem příjemně překvapeni. Přejeme mnoho spokojených chvil v PBRK.

 • David
 • (Dotaz byl položen dne 22.11.2014 v 13:38 hod.)

Dobrý den, trošku se vám asi zasekla webkamera, poslední snímek je ze dne 19.11. v 20:30 hod. a to zkouším aktualizovat, vypínat prohlížet i jiný prohlížeč, ale pořád stejný obrázek. Člověk by se rád podíval, jak to tam vypadá, když se tam chystá, když už tu možnost tady má. Děkuji

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, restartovali jsme celý systém. Už by to mělo být v pořádku. Děkujeme za upozornění. Hezký den PBRK

 • Lenka
 • (Dotaz byl položen dne 19.11.2014 v 19:38 hod.)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by mohla v sauně ( či prostoru klidu ) hrát relaxační hudba. V době cvičení se již několikrát z reproduktoru ozývala hlučná hudba, která je dost nepříjemná. Děkuji za odpověď

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, bohužel sauna je na téže "větvi" reproduktorů jako bazénová hala a nelze ji obsluhovat samostatně. Na možnosti pouštění relaxační hudby (mimo hodiny aquafitness) se pracuje. Děkujeme PBRK

 • Milan
 • (Dotaz byl položen dne 18.11.2014 v 19:38 hod.)

Dobrý den. 16.11. jsme s přítelkyní navštívili "plavání při svíčkách". Chtěl bych se zeptat, vzhledem k velkému počtu lidí v bazénu a tedy i velké oblíbenosti plavání při svíčkách, zda by nebylo vhodné zrušit na tuto dvouhodinovku kondiční plavání...? Lidi se do zbytku bazénu těžko vešli a postávali i v kondičních drahách, ve kterých se kvůli nim stejně nedalo plavat...Nebo máte důvod, proč necháváte kondiční plavání?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, 16.11. byla zrovna extrémně vysoká návštěvnost (kvůli státnímu svátku následující den). I když je tato akce oblíbená, obyčejně není tak plno :) Dráhy pro kondiční plavání jsou denně připraveny pro naše pravidelné plavce. Není-li to nezbytné, nechceme je akcemi omezovat. Děkujeme za pochopení a těšíme se opět na návštěvu. PBRK

 • Roumen
 • (Dotaz byl položen dne 17.11.2014 v 12:24 hod.)

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda by nahaté plavání nešlo prodloužit na dvě hodiny ?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, nad touto variantou se již uvažovalo vícekrát. Bohužel dosud není návštěvnost tak vysoká, aby vynahradila ekonomické a technické obtíže s tím spojené. Děkujeme za pochopení. Jsme rádi, že se akce líbí. Není vyloučeno, že se situace v budoucnu změní :) PBRK

 • Viktor
 • (Dotaz byl položen dne 11.11.2014 v 15:40 hod.)

Dobrý den. Teplota v ohřívárně(sauně) vždycky byla 90-91°C. Kdo a proč ji přenastavil na 96-97°C? Asi nějaký odborník...Děkuji za odpověď.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, teplota v sauně záměrně navýšena nebyla. I nadále bude vytápěna na 90-91°C. Ale došlo k výměně řídící jednotky a chivlku bude trvat, než se vše přesně vyladí. Prosíme o trochu trpělivosti. Děkujeme za Vaši připomínku a těšíme se na návštěvu.

 • petra
 • (Dotaz byl položen dne 8.11.2014 v 19:38 hod.)

Je fajn, že web kamera snímá s 5.min. opožděním. Takto je možno mrknout,jak to v bazenu vypadá. Díky. P.M.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, těší nás, že této služby využíváte. PBRK

 • Pavel
 • (Dotaz byl položen dne 4.11.2014 v 18:53 hod.)

Dobrý den, byl jsem u Vás v pondělí a nebylo kde plavat. Na jedné straně mládež ve dvou drahách, na druhé straně drobotina. Vím, že se bazén nedá nafouknout, ale bylo by dobré vždy vyhradit jednu dráhu pro plavání veřejnosti. Jinak tam je chaos a kdo chce plavat nemá kde. Děkuji.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, i v době, kdy je nejvyšší obsazenost plaveckými kroužky, vždy zůstávají minimálně dvě dráhy volné pro veřejnost. Pokud Vám to nevyhovuje, prohlédněte si rozpis obsazenosti bazénu na celý měsíc, kde je názorně vyznačeno kolik je v daný den a čas volných drah. Podle toho si vyberte takový, který vám bude více vyhovovat. Přejeme mnoho spokojených chvil v PBRK.

 • Michal
 • (Dotaz byl položen dne 29.10.2014 v 12:31 hod.)

Dobrý den, jelikož se synem rádi navštěvujeme bazén pro malé děti, chtěl jsem poprosit, zda by nestálo za zvážení opatření typu jedno dítě, maximálně dva dospělí. Pokud v bazénu pro malé děti jsou děti dvě a cachtá se tam s nimi osm dospělých, ztrácí to své kouzlo (víkendová zkušenost)..

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, souhlasíme s Vaším názorem. Jedná o bazének pro kojence. S miminkem by tam měli být maximálně dva dospělí. Děkujeme PBRK

 • Lucie Dostálová
 • (Dotaz byl položen dne 28.10.2014 v 10:35 hod.)

od kolika let muzou deti sami do bazenu?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, dle našeho provozního řádu, mohou do bazénu bez dospělého dozoru děti starší 10-ti let. I tak je ovšem na zvážení rodičů, zda to sami zvládnou. Pak pro ně platí stejná pravidla, jako pro ostatní návštěvníky. Hezký den PBRK

 • dodo55
 • (Dotaz byl položen dne 26.10.2014 v 10:02 hod.)

ahoj tento bazen (rychnov nad kneznou) je nejlepsi

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, tak to je báječná zpráva, že se Vám u nás líbí. Děkujeme. Těšíme se na další návštěvu a přejeme mnoho spokojených chvil v PBRK.

 • zdenka
 • (Dotaz byl položen dne 13.10.2014 v 9:18 hod.)

malý dotaz na funkci webkamery.Již několikrát jste odpovídali,že se zapíná po 5-ti minutách.Dnes poslední záběr v 6.08 a teď je 9.17 a stále stejný záběr-těch 5 min.je opravdu dlouhých.Jinak bazen fajn.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám bazén líbí. Naše webkamera vysílá cca každých 5 minut nový obrázek. Aby se vám zobrazil, je nutné dát stránku aktualizovat. Nejlépe je však zcela vypnout prohlížeč a znovu si stránky otevřít. Hezký den PBRK 

 

 • michal
 • (Dotaz byl položen dne 26.9.2014 v 4:58 hod.)

dobry den dnes v patek jevsauna spolecna?nenasel jsem rozpis

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ano v pátek je sauna společná. Podrobný rozpis naleznete v záložce provozní doba. Hezký den PBRK

 • DODO55
 • (Dotaz byl položen dne 24.9.2014 v 17:13 hod.)

cs mate fakt dobrej bazen je to lepsi nez v hk FAKT DOBRY

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děkujeme. To je super, že se vám líbilo. Těšíme se na další návštěvu, PBRK.

 • Ondřej
 • (Dotaz byl položen dne 18.9.2014 v 19:05 hod.)

Dobrý den, rádi bychom s přítelkyní navštívili zítra večer Váš bazén, konkrétně jsme se moc těšili na tu Podzimní noc. Problém je, že mám jediné plavky a spíš kraťasového typu a teď jsem tu četl, že je máte zakázané. Nechtěl bych někde narychlo shánět jiné plavky kvůli jednomu večeru. Své plavky mám už dlouho a nikdy jsem je nevyužil k jinému účelu než koupání nebo plavání. Zajímalo by mě, jestli tam budu moct vstoupit se svými plavkami nebo jestli mě tam zkrátka nepustíte? Byl bych rád, abychom si to u Vás v bazénu mohli užít a chodit k Vám častěji. Děkuji, Ondra

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, těší nás, že Vás nalákala akce půlnočního plavání. Bohužel pravidlo vhodného plaveckého úboru platí i tehdy. Na recepci je možné plavky zakoupit za 180 Kč. Děkujeme za pochopení a doufáme, že nás i přesto navštívíte. PBRK

 • jaryn
 • (Dotaz byl položen dne 14.9.2014 v 19:58 hod.)

Dobrý den a díky za Podzimní noc !! Mám k ní pouze dotaz, jak bude probíhat placení útraty v mokrém baru? Bude již možno i víno platit pomocí čipu? Odpovědi jsem se nedopátral....

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ano za víno i burčáček :) bude možné platit čipem. Těšíme se na Vaši návštěvu, PBRK

 • Jaryn
 • (Dotaz byl položen dne 31.8.2014 v 16:59 hod.)

Prázdniny končí, už máme k dispozici rozpis obsazenosti bazénu na září, ale poslední pátek v měsíci marně hledáme "nahaté plavání" ? Bude či nebude??

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, tato akce si získala mnoho příznivců, které nechceme zklamat, a proto Nahaté koupání opět bude. První je naplánováno na 31.10.2014. Děkujeme. Přejeme mnoho spokojených chvil v PBRK.

Pokud jste si, jako mnoho dalších, oblíbili pohodičku večerního bazénu, sledujte web. V září možná ještě stihneme jedno půlnoční plavání :) :) :)

 • Klára
 • (Dotaz byl položen dne 15.8.2014 v 13:28 hod.)

Dobrý den, bazén je nádherný, velmi jsme si to tam s dětmi užili. Příjemný tobogán s pozvolným dojezdem, adrenalinová divoká řeka, cáchání pro nejmenší, děti byly nadšené. Děkujeme, přijdeme zase.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, jsme velice rádi, že se Vám u nás líbilo. Budeme se těšit na další návštěvu. Hezký den přeje PBRK

 • Respect
 • (Dotaz byl položen dne 8.8.2014 v 9:11 hod.)

Dobrý den, v poslední době paní uklízečka příliš nerespektuje intimitu návštěvníků ve sprchách a toaletách. Jinak bazén super.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, z vaší zprávy bohužel není jasné, o co konkrétně se jedná. Pokud je to samotná přítomnost uklízečky na sociálním zařízení, nemůžeme Vám vyhovět. Dohlížení na pořádek je její hlavní náplň práce. Děkujeme PBRK 

 • Adam
 • (Dotaz byl položen dne 4.8.2014 v 17:47 hod.)

Dobrý den. Velice jsem si v bazénu oblíbil aroma páru. Chtěl bych se zeptat - bylo možné na internetových stránkách uvádět aktuální vůni, popř. rozpis vůní na celý týden nebo měsíc? Myslím, že by to bylo přínosné i pro ostatní návštěvníky. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, pokusíme se něco připravit. Děkujeme za nápad. Přejeme mnoho dalších spokojených chvil v PBRK.

« Previous 1 4 5 6 7 8 9 10 13 Next »