Návštěvní kniha

Zde můžete vyjádřit své názory a připomínky. Pokud byste ale chtěli získat rychlé a aktuální informace o plaveckém bazénu, raději využijte e-mailovou adresu recepce recepce@bazenrk.cz, nebo zavolejte na telefonní číslo 494 323 289.

Nebude zveřejněn


Návštěvní kniha je moderována, Váš příspěvek zveřejníme až spolu s odpovědí provozovatele.

Obsah návštěvní knihy je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů.

Provozovatel bazénu neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Všechny položky (Jméno, E-mail, Dotaz) je nutné vyplnit.

 • Jaryn
 • (Dotaz byl položen dne 5.2.2018 v 18:26 hod.)

Prosba či návrh ? Bude se vedení bazénu zabývat regulací počtu návštěvníků v sauně? Nedělní zážitek, kdy před 18. hodinou bylo v sauně narváno 38 osob, opravdu nemá s normálním saunováním nic společného..... Nával jako v čekárně na autobus, v potírně 82 stupňů, voda v bazénku měla do průhledné taky daleko, o případné desinfekci mokrých lavic v potírně ani nemluvě. Výstup počítadla návštěvníků sauny máte zavedený do systému, neměl by být problém nastavit limit počtu návštěvníků a více nevpustit.... Je možné počítadlo ze sauny umístit i na web bazénu?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ano limit lze nastavit a učiníme tak hned, jak se návštěvníci naučí počítadlo používat a respektovat. Tzn. "odčipnutí" při každém příchodu i odchodu. Jinak to naprosto ztrácí význam. Umístění počtu návštěvníků sauny na webové stránky je technicky možné. Nyní je to ve fázi příprav. Děkujeme za dotaz a přejeme příjmený den. PBRK

 • Lukáš
 • (Dotaz byl položen dne 3.2.2018 v 16:59 hod.)

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jak moc striktní zákaz je nošení těch "kraťasových plavek". Mám totiž jenom jedny plavky a právě tohoto typu, nicméně nosím je akorát vždy na plavání v krytých bazénech a nikde jinde je nepoužívám. Proto by mě zajímalo, jestli bych i tak mohl jít k Vám plavat, aniž by to byl nějaký problém. Děkuji.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, na toto již bylo odpovězeno u předchozího dotazu. Děkujeme a přejeme hezký den PBRK.

 • Jiri Horacek
 • (Dotaz byl položen dne 30.1.2018 v 16:32 hod.)

Dobry den. Vlastnim plavky adidas s kapsami,bez ostrych doplnku,koncici 10cm nad koleny. Pri pouziti takrka temer "suche" . Je mozno je pouzit? Dekuji

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, pokud jsou plavky čisté, bez ozdob, kapes a z klasické elastické plavkoviny, pak ano. V ostaních případech u nás - bohužel nikoli. Děkujeme za pochopení PBRK.

vice ZDE

 • Monika Šidlovská
 • (Dotaz byl položen dne 15.1.2018 v 7:23 hod.)

Dobrý den, mohla bych se prosím optat, zda i v letošním roce probíhá plavání se ZPŠ? Děkuji za odpověď a s přáním hezkého dne, Šidlovská

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ano akci "Plavání se ZPŠ" jsme nakloněni i v letošním roce. Bohužel zatím čekáme na propagační materiály. Jakmile je budeme mít, vše zveřejníme na obvyklých místech. Nejbližší termíny jsou 16.1. a 30.1.2018. Děkujeme za dotaz, příjemný den PBRK

 • Vlasta V.
 • (Dotaz byl položen dne 9.1.2018 v 0:09 hod.)

Dobrý den,proč od ledna nemáte uvedenou provozní dobu v bazénu,mám to k vám 20km,jezdím na plavání pro seniory,někdy se stává,že je místo něj jiná akce.Není to často,ale nerada bych přijela zbytečně.Jinak spokojenost!Děkuji!

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, jsme rádi, že jste u nás spokojená. Tabulka obsazenosti na leden nebyla zveřejněna z důvodu nemoci administrátora. Již je vložena. Můžete si ji prohlédnout na obvyklém místě. Těšíme se na návštěvu PBRK.

 • Jirka K.
 • (Dotaz byl položen dne 18.12.2017 v 9:24 hod.)

Dobrý den. Je možné při plavání pro veřejnost použít plavecké pomůcky, např, ploutve, maska(brýle), snorkel. Děkuji za odpověď.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, v našem bazénu je to možné, jen pokud nedojde k rušení, omezení či ohrožení ostatních návštěvníků. Záleží na aktuální situaci. S přáním hezkého dne PBRK.

 • Vašek
 • (Dotaz byl položen dne 25.11.2017 v 18:21 hod.)

Dobrý den , ¨kdy máte nahaté koupání Děkuji Vašek

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, akce plavání bez plavek již nepořádáme pravidelně, ale bude jen nárazově dle zájmu návštěvníků. Nejbližší je naplánováno na pátek 26.1.2018 v čase od 21:00 od 22:00. Těšíme se na návštěvu, PBRK.

 

 • Jakub Malý
 • (Dotaz byl položen dne 9.11.2017 v 19:45 hod.)

Dobrý den, nikdy jsem u Vás v bazénu nebyl. Teď bych tam chtěl vzít svou skoro 2 a půl-letou dcerku. Můžu se zeptat, jestli tam máte pro ní nějaký bazén? Nikdy v bazénu nebyla, tak nevím, jestli se jí to bude líbit, ale chci to vyzkoušet. A máte nějaké hračky do vody? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děti k nám do bazénu mohou od 1 roku. Máme tu pro ně brouzdaliště (hloubka  max 40 cm) se skluzavkami a vodotryskem. Přímo u něj je koš s hračkami. V plavčíkárně k zapůjčení i plavecké pomůcky. Vše zdarma. Pokud přijdete v pátek (10-12 hod) nebo o víkendu (15-17 hod) můžete s dcerkou navštívit i kojenecký bazének v I. patře. Těšíme se na návštěvu, PBRK.

 • Pavla
 • (Dotaz byl položen dne 16.10.2017 v 16:27 hod.)

Dobrý den,mám dotaz ohledně vaší akce plavání při svíčkách.Navštívili jsme s manželem tuto akce někdy před prázdninami.Mysleli jsme,že to bude příjemně ztrávený večer s romantickou hudbou,svíčkami...Hudba a svíčky byly,ale také spousta dětí,které nám při plavání skákaly na hlavu,takže romantika nikde.Byla to vyjímka,nebo je to běžné????Nemohl by se při této akci ohraničit věk,nebo jinak zajistit,aby tam opravdu byla pohoda??Děkuji Pavla

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, jsme rádi, že je akce oblíbená napříč spektrem všech našich návštěvníků (malí, velcí, mladí, staří, jednotlivci, páry i rodiny). Nemáme v plánu některou skupinu vyřazovat. Přejeme mnoho spokojených chvil strávených v PBRK.

 • jaryn
 • (Dotaz byl položen dne 10.10.2017 v 19:59 hod.)

dobrý den, díky za zvětšenou saunu a jedna prosba za saunaře - je možno doplnit do odpočívárny skládací lehátka, aby tam návštěvníci nemuseli stát jako když čekají na autobus???

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, jsme rádi, že vám všem rozšíření udělalo takovou radost. Lehátka jsou objednaná od 3.7.2017! Bohužel italský dodavatel má (zdá se) času dost :( Hezký den a těšíme se opět na návštěvu, PBRK.

 • Petr Kopecký
 • (Dotaz byl položen dne 30.5.2017 v 8:57 hod.)

Dobrý den, jen se chci zeptat jesliže bude teď bazén uzavřen 14 dní a já budu chodit do jiného bazénu, tak jestli lze napočítat uplavané km "do Hamburku" z jiného bazénu během těchto 14 dní? Děkuji.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, akce probíhá jen na našem bazéně :) Kilometry uplavané jinde, vám připočteny nebudou. Děkujeme za pochopení a těšíme se opět na návštěvu. PBRK

 • Martin
 • (Dotaz byl položen dne 18.4.2017 v 8:02 hod.)

Dobrý den, já chodím do sauny téměř od začátku a to jen do společné vždy o víkendu z časových důvodu.Nikdy jsem se tam nesetkal s žádným nevhodným chováním vůči nikomu, ať jde o vulgarismy nebo něco jiného.Proto mě při poslední návštěvě překvapilo SOS tlačítko a upozornění psané azbukou a 4 návštěvy plavčíka během 2 hodin jestli je vše v pořádku. Děkuji Martin

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, máte pravdu. Vše bylo, až na občasné drobnosti, v pořádku. Poslední dobou se ale i našeho zařízení dotklo vyšší procento cizinců ubytovaných či zaměstnaných v okolí Rychnova. Bohužel tito se často neseznámí s Návštěvním řádem a svým chováním ruší ostatní návštěvníky či provoz. A jelikož nám velice záleží, aby i nadále bylo vše v pořádku a naši stálí zákazníci se u nás cítili dobře, snažíme se vhodnou prevencí udělat maximum. Děkujeme, za pochopení, a že vám není lhostejné případné nevhodné či neohleduplné chování. Jaké si to v bazénu uděláme, takové to tu budeme mít :)

 

Jen doplnění: SOS tlačítko se do sauny nainstalovalo v lednu 2016 (ihned po zrušení mokrého baru) z bezpečnostních důvodů pro případné zavolání rychlé zdravotní, ale i jiné pomoci. Cedulka je tam proto, neboť se zjistilo, že si ho návštěvníci dostatečně nevšimli (což dokazuje i vaše zpráva). Těšíme se opět na návštěvu. Hezký den PBRK

 • Jitka
 • (Dotaz byl položen dne 5.4.2017 v 15:26 hod.)

Dobrý den, děkuji vedení bazenu, že hájí ženskou saunu. Roky chodím jak do ženské, tak i do smíšené, do smíšené nerada, protože hlučnost a vulgarity některých mužů, stejně jako neohleduplnost při kartáčování (jejich pot stříká všude okolo, to je fakt eklhaft) jsou velmi nepříjemné. A mnoho žen do smíšené nechodí, protože se prostě stydí. K ženské sauně jen do 17 hodin - taky pracujeme do šesti do večera, čili dřív nemůžeme.... Děkuji.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děkujeme za zaslání názoru i druhé strany. Jak jsme již řekli, současné nastavení se jeví jako optimální, právě pro odlišný pohled mužů a žen na společnou saunu, potažmo na nahotu obecně. Jsme rádi, že jste u nás spokojeni. Příjemný den PBRK.

 • Jakub
 • (Dotaz byl položen dne 3.3.2017 v 18:24 hod.)

Hezký den, připojuji se k Michalovi ve věci sauny. Jsem téhož názoru - přístup pro muže i ženy střídavě, eventuálně rozdělení časové (to by bylo nejvíce fér). To, že to takto funguje tři roky mi přijde jako nefér odpověď. Přece se dá vždy ledasco přehodnotit a změnit - stejně jako zpřístupnění sauny dle genderu. Buďte inovativní :-))) A pokud nejste, tak prosím o statistiku = jak je vytížená sauna v době pro dámy a jak v době pro pány. Děkuji a přeji spousty spokojených návštěvníků. Jakub

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děkujeme za přání i připomínku. Na toto již bylo odpovězeno u předchozího dotazu. Příjemný den PBRK

 • Michal
 • (Dotaz byl položen dne 23.2.2017 v 9:48 hod.)

Dobrý den, je opravdu nutné rezervovat dámám v sauně dva dny v týdnu? Rád si po sportu zajdu do sauny, poslední dobou mám to štěstí, že pokaždé sportuji v termínu, kdy je sauna vyhrazená dámám. Pokud je opravdu nutné oddělovat pohlaví (nevšimnul jsem si problémů ve společné sauně), proč ne jeden den dámy, jeden den páni, eventuelně časové omezení (např do 17:00 dámská, poté smíšená). Znemožnit chlapům přístup do sauny na dva dny v týdnu mi přijde jako pitomost, sorryjako..

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, vytvořit provozní dobu sauny tak, aby vyhovovala většině našich návštěvníků, byl opravdu náročný několikaletý proces. Současné rozdělení, které platí již 3 roky, se ukázalo jako optimální. O jeho změně se tedy neuvažuje. Příjemný den PBRK

 • ...
 • (Dotaz byl položen dne 1.2.2017 v 7:00 hod.)

Odpověď z bazénu:

Dobrý den od 1.2.2017 je již Návštěvní kniha opět v provozu. Pokud jste zasílali v průběhu ledna dotaz a nebylo vám odpovězeno na mail a máte o odpověď stále zájem, prosím zašlete ji znovu. Neboť byla nejspíš odstraněna se všemi 374 spamovými zprávami, které v průběhu měsíce došly. Děkujeme za pochopení PBRK

 

7.1.2017  

Dobrý den, omlouváme se všem tazatelům a čtenářům naší návštěvní knihy. V současné době je mimo provoz. Cca 1.1.2017 byla prolomena její ochrana a je denně zahlcována desítkami spamu. Na obnově se pracuje. Když se to nepodaří, bude muset být kniha zrušena. Děkujeme za pochopení PBRK

 • Lukáš
 • (Dotaz byl položen dne 13.1.2017 v 14:06 hod.)

Dobrý den, asi jsem objevil chybu na webu. Je tam napsáno 2010-2013 (úplně dole) Je to chyba? Nebo to tak má být? Protože ted je rok 2017, nemá to být 2010-2017? Děkuji, Lukáš

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, roky 2010 - 2015 jsou spojeny s tzv. urdžitelností projektu. Jelikož byl bazén vystavěn pomocí evropských dotací je nutné po dobu pěti let dodržet všechna jimi stanovená pravidla. Včetně prezentace a užívání jejich loga. Po uplynutí této doby jsme to mohli odstranit, ale nepovažovali jsme to za nutné. Děkujeme za připomínku a přejeme hezký den.

 • Zuzana
 • (Dotaz byl položen dne 13.12.2016 v 19:55 hod.)

Dobry den, chtela jsrm se zeptat, zda je mozne chodit do bazenu s vozickarem? Zda jste na to uspusobeny a nebo mate vyhrazene hodiny pro invalidy? Dekuji

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, invalidé mohou navštívit náš bazén kdykoli v době plavání pro veřejnost. Celá budova je bezbariérová. Mají k dispozici speciální převlékací kabinu i sprchu s WC. Do velkého bazénu je na požádání personál dopraví pomocí zvedáku či nafukovacího křesla. Do prvního patra lze použít výtah. Máme k zapůjčení i náhradní invalidní vozík. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo se stavte osobně. Budeme se těšit na návštěvu. Hezký den PBRK

 • Petra
 • (Dotaz byl položen dne 25.10.2016 v 15:49 hod.)

Dobry den , chtela bych se zeptat kolik stoji vstupne do kojeneckeho bazenku kdyz je otevren pro vetejnost . Dekuji a preji hezky den ;))

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, vstup do kojeneckého bazénku je zdarma. Resp. jej máte v ceně klasického vstupného do bazénu. I Vám hezký den, PBRK.

 • Petra
 • (Dotaz byl položen dne 21.10.2016 v 13:40 hod.)

Dobry den ,chtela bych se zeptat zda nebude vybudovan pristresek ke vstupu do kojeneckeho bazenku .Venku zacina spatne pocasi a stat s detmi na desti nic moc :( Dekuji a preji hezky den Petra

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, vybudování přístřešku se neplánuje. Nabízí se však dvě možnosti. Buď se domluvit s cvičitelkou a přicházet až na přesný čas, nebo využijte přístřešek u hlavního vchodu. V době provozu velkého bazénu můžete samozřejmě i dovnitř k baru nebo do vestibulu u recepce. Pohodový den PBRK

« Previous 1 2 3 4 5 7 10 13 Next »