Návštěvní kniha

Zde můžete vyjádřit své názory a připomínky. Pokud byste ale chtěli získat rychlé a aktuální informace o plaveckém bazénu, raději využijte e-mailovou adresu recepce recepce@bazenrk.cz, nebo zavolejte na telefonní číslo 494 323 289.

Nebude zveřejněn


Návštěvní kniha je moderována, Váš příspěvek zveřejníme až spolu s odpovědí provozovatele.

Obsah návštěvní knihy je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů.

Provozovatel bazénu neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Všechny položky (Jméno, E-mail, Dotaz) je nutné vyplnit.

  • Tomáš
  • (Dotaz byl položen dne 12.1.2013 v 0:00 hod.)

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,kdy v lednu bude plavání při svíčkách.děkuji

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, večerní plavání při svíčkách plánujeme tradičně na 14.2.2013. Těšíme se na Vaši návštěvu PBRK

  • Adéla!
  • (Dotaz byl položen dne 5.1.2013 v 0:00 hod.)

Vše super než jsem narazila na buffet ... nepochopím když stojím docela dlouhou frontu že mě ani jedna ze seniorek nebslouží ani nezeptá co bych si ráda dala... Až když jsem se teda sama já ozvala tak drze přišla a jedna brejlatá a ptá co chci... No katasrofa připada jsem si že jsem u někde u baru s wissky :))

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Se zaměstnanci byl proveden pohovor. Během dní s tak vysokou návštěvností, jako bylo v sobotu, je třeba s frontami počítat a obrnit se trpělivostí a porozuměním. Děkujeme PBRK

  • ...
  • (Dotaz byl položen dne 1.1.2013 v 0:00 hod.)

Kde jsou starší dotazy?

Odpověď z bazénu:

Milí čtenáři Návštěvní knihy, v květnu 2013 poběhly úpravy webových stránek bazénu. Při té příležitosti byly starší příspěvky odstraněny a zaarchivovány. Jen pro zajímavost od spuštění Návštěvní knihy v září 2010 do května 2013 jsme odpovídali na 376 dotazů a připomínek. Děkujeme za Váš zájem, PBRK

« Previous 1 4 8 11 12 13 14 Next »