Návštěvní kniha

Zde můžete vyjádřit své názory a připomínky. Pokud byste ale chtěli získat rychlé a aktuální informace o plaveckém bazénu, raději využijte e-mailovou adresu recepce recepce@bazenrk.cz, nebo zavolejte na telefonní číslo 494 323 289.

Nebude zveřejněn


Návštěvní kniha je moderována, Váš příspěvek zveřejníme až spolu s odpovědí provozovatele.

Obsah návštěvní knihy je tvořen příspěvky, které vyjadřují názory a postoje jednotlivých pisatelů.

Provozovatel bazénu neodpovídá za obsah příspěvků, vyhrazuje si však možnost odstranění příspěvků, jejichž obsah je ve zjevném rozporu s právními předpisy nebo normami slušného chování.

Všechny položky (Jméno, E-mail, Dotaz) je nutné vyplnit.

 • Martin
 • (Dotaz byl položen dne 9.1.2014 v 8:20 hod.)

Dobry den, proc je vsude i u Vas zakazano koupani ve volnych plavkach (uvadeno jeko kratasy a podobne) a pozadujete ubor z pružného, přiléhavého materiálu, nebo z volného nenasákavého materiálu. Mam jiz mnoho let volne plavky tesne nad kolena, ktere jsou dokonce nasakave a nikde v zahranici jsem s nimi nemel problem. Jsou to kratasy prodavane a urcene pro koupani (maji vevnitr sitovane slipy). Nesnasim prilehave plavky na tele. Dekuji za vysvetleni.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, nařízení existuje především z hygienických důvodů. Rozdílnost přístupu v zahraničí závisí na tamních požadavcích, neboť mají rozdílné vyhlášky a nařízení určující kvalitu vody pro koupání. Nelze přejímat jen část řešení. Například v některých zemích se nesmějí v plavkách koupat vůbec (ženy musí být zahalené) a přesto se nesnažíme, to tu zavádět. Děkujeme za pochopení PBRK

 • jaryn
 • (Dotaz byl položen dne 7.1.2014 v 15:52 hod.)

Dovolím si připomínku k nahatému plavání. Sice zde uvádíte, že je povolen vstup pouze pro páry, ale domnívám se, a zřejmě správně, že nikdo nekontroluje, kdo zůstává v bazénu z textilních plavců.....Vím minimálně o 2 pánech, kteří se na nahatém koupání vyskytují sami. Že by se někde vloudila chyba???

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, bohužel s neukázněnými návštěvníky se potýkáme denně. Zřejmě mají někteří pocit, že se jich daná pravidla netýkají. Děkujeme za upozornění. Hezký den PBRK

 • plavec
 • (Dotaz byl položen dne 7.1.2014 v 8:22 hod.)

Dobrý den, když v neděli byla malá návštěvnost sauny, tak jste to vyřešili tím, že jste omezili vstup do sauny?(-viz. níže) Dále by mě zajímalo kde si mám opláchnout nohy po průchodu pánskými sprchami, neboť nepořádek na podlaze je víc než velký.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, jak již bylo řečeno. Mužská sauna byla jen jeden den v týdnu a byla často velmi přeplněna. Proto jsme přidali hodiny v neděli. Ohledně žmolků ve sprchách - v těchto dnech se návštěvnost pohybuje přes 600 denně, z toho důvodu je vyšší zátěž celého areálu. Děkujeme za upozornění, bude zvýšen dohled nad prováděnými úklidovými pracemi. Děkujeme a těšíme se na Vaší další návštěvu, PBRK.

 

 • návštěvník
 • (Dotaz byl položen dne 4.1.2014 v 20:17 hod.)

Dobrý den, dneska jsem byla v bazéně a je to super divoká řeka,bazén, tobogán jsem se vším spokojená.. :)

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za milá slova. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se opět brzy na shledanou. PBRK.

 • Cvejnova
 • (Dotaz byl položen dne 3.1.2014 v 17:14 hod.)

dobry den, měla bych pripominku k otviraci době sauny . Chodila jsem pravidelne v neděli dopoledne do bazenu a do sauny,bohuzel ale kvůli zavedeni muzske sauny v neděli jsem přestala chodit. Velmi mě to mrzí,protože dopoledne chodí méně lidí a v sauně bylo volno. Vzhledem k tomu, že o víkendu chodí více lidí než ve všední den, bych navrhovala,aby byla sauna celý vikend přístupná pro všechny. Znám spoustu lidí,kteří chodili pravidelně v neděli dopoledne a teď přestali chodit. prosim o zvážení této možnosti. děkuji!

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ke změně otvírací doby v neděli nás vedla právě její malá vytíženost. Oproti tomu na úterní mužskou bylo přeplněno. Avšak vyčkejte, právě se vyhodnocuje saunařská anketa. Teprve poté bude uvedeno konečné stanovisko. Děkujeme za Vaši přízeň, PBRK.

 • Petr
 • (Dotaz byl položen dne 2.1.2014 v 10:07 hod.)

Dobrý den, chci se zeptat zdali nejde udělat něco z intervalem tobogánu? Podle kterého kritéria je určena tato doba? Pokud je v bazénu, řekněme do 50 návštěvníků, tak o tobogán není takový zájem, a tu chvíli jste ochotni tam počkat, ale teď co byla návštěvnost okolo 150 lidí, tak si zkuste někdo z vás stoupnout si do fronty někam na schody a čekat. Je to docela dlouhá doba. Nemluvě o tom, že už jsem kolikrát viděl to, že člověk, který sjel tobogán, tak stihl vyjít schody nahoru, než se druhému rozsvítila zelená. Nešlo by toto řešit namísto časového spínače spíše čidlem na výjezdu z tobogánu? A pouze v případě nesprávného zachycení čidla by přicházela v úvahu časová prodleva? Nejsem sice odborník, ale tohle v dnešní době by asi nebyl takový problém? Děkuji.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, tobogán nedávno proběhl podrobnou revizí, která ověřovala i světelnou signalizaci. Tato je nastavena tak, aby zajišťovala maximální bazpečnost uživatelů tobogánu. Její úprava proto není možná. Děkujeme za Váš dotaz PBRK

 • romels
 • (Dotaz byl položen dne 26.12.2013 v 14:05 hod.)

Zdravím,mohu se zúčastnit koupání bez plavek jako jednotlivec,sám bez partnerky???

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, bohužel pravidla našeho Nahatého koupání umožňují vstup mužům pouze s partnerkou. Děkujeme za pochopení. Přejeme mnoho spokojených chvil v PBRK.

 • michal
 • (Dotaz byl položen dne 26.12.2013 v 12:03 hod.)

dobry den vsiml jsem si ,že kdyz turniketem prochazi deti se zlutym cipem tak to za pípa a na modry to nedela, je chyba v cipu nebo to tak je zamerne?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, je to znamení pro recepční, že prochází čip se slevou. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den PBRK.

 • Jirka
 • (Dotaz byl položen dne 21.12.2013 v 16:37 hod.)

webkamera skončila 17.12.v 10:09:29,uděláte s tím ještě letos něco?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děkujeme za upozornění. PBRK

 • věrný návštěvník
 • (Dotaz byl položen dne 17.12.2013 v 7:47 hod.)

Dobrý den, chodím do bazénu pravidelně již 2 roky a pořád si říkám jak to děláte že teplota vzduchu a vody se za ty dva roky nijak nezměnila. To ji tam máte na ty tabuli nalepenou? Ze svých zkušeností vím, že se tam teplota mění.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, nejsme si jistí, kterou hodnotu myslíte? Každopádně na internetu a na světelné tabuli nad plavčíkárnou je teplota uvedena jako obecná informace pro návštěvníky, nutnost jejího uvedení je dána přepisovou normou. Jinak pokud by vás zajímala skutečná-aktuální teplota, pak digitální teploměr na měření vzduchu visí na stěně u vchodu do dámských sprch a ruční teploměr na vodu mají k dispozici plavčíci. Jinak teplotní čidla na regulaci teploty (jak vzduchu, tak vody) jsou zabudována v jednotlivých bazénech a na stěnách. Ta jsou napřímo spojena se strojovnou. Děkujeme za dotaz, PBRK

 • tomas
 • (Dotaz byl položen dne 12.12.2013 v 8:19 hod.)

Dobrý den, je možné si zarezervovat saunu ? Kolik by to stálo? Jednalo by se o všední den v podvečerních hodinách pro cca 2 a ž10 osob, na 2 hodiny.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ano saunu si lze rezervovat. Základní cena je 1.500 Kč na 2 hodiny. V případě vážného zájmu nás kontaktujte na tel.: 494 323 289 nebo na recepce@bazenrk.cz. Děkujeme a přejeme hezký den PBRK

 • Michal
 • (Dotaz byl položen dne 10.12.2013 v 13:05 hod.)

Dobrý den, chci se zeptat kolik stojí rezervace jedné dráhy na jednu hodinu. Děkuji.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, základní cena rezervace dráhy je 420,-/hodinu (v týdnu) nebo 475,-/hod (o víkendu). Dále je cena ovlivněna termínem, sezónou a rozsáhlostí objednávky. Děkujeme PBRK

 • Chick
 • (Dotaz byl položen dne 5.12.2013 v 1:22 hod.)

1/Počet návštěvníků už je opět čitelný,děkuji. 1/S kamerou a přenosem Vám neporadím,chce to asi odborníka 3/PLAVKY - upozornění pro návštěvníky Od 1.2.2011 bude jednoznačně vyžadováno dodržování bodu 3. návštěvního řádu, který se týká plaveckého úboru. Na obrázku níže naleznete vzory plavek povolených ke koupání. K opatření bylo přistoupeno z těchto důvodů. Děkujeme Vám za pochopení. TAK TOTO DODRŽOVÁNÍ JEDNOZNAČNĚ POŽADUJTE

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, kapacita návštěvní knihy neumožňuje komplexní odpověď. Proto Vám byla zpráva zaslána na mail. Bohužel je neplatný. Pokud máte stále zájem, ozvěte se na jana.kotyzova@bazenrk.cz, rádi s Vámi celou věc probereme. Přejeme klidný předvánoční čas  PBRK

 • eva
 • (Dotaz byl položen dne 4.12.2013 v 13:14 hod.)

Dobrý den, mám dotaz ohledně úpravy bazénové vody v době pro veřejnost a v době školního plavání. S dcerou chodíme pravidelně plavat ,vše ok, ale po včerejším plavání se školou se mě vrátila domů s vyrážkou a červenýma očima, z osušky byl cítit silně chlór, Moje otázka zní:je úprava vody stejná,jak pro veřejnost tak pro školy?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ano voda je upravována naprosto stejně. Rozdíl může být v průběhu samotné návštěvy. Jednou z možností je, že děti v plavecké škole mají náročnější program (např. se více potápějí s otevřenýma očima) a ve sprchách s nimi není rodič, který by na každé zvlášť dohlédl, zda se řádně osprchovaly a osušily. Děkujeme PBRK

 • Honza
 • (Dotaz byl položen dne 3.12.2013 v 23:45 hod.)

Dobrý den, takže chcete říct, že pokuď se prokáže podle ankety, že zákazníci byli spokojenější dříve než teď steně to nezměníte?rozumím tomu dobře?

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, nikoli - chceme tím říct, že každý zákazník si přeje něco jiného :) Bude-li to v našich silách, rádi vyhovíme většině. S přáním klidného předvánočního času PBRK

 • bondy
 • (Dotaz byl položen dne 2.12.2013 v 21:16 hod.)

ahoj, udelejte anketu na saunu v pondeli a ve ctvrtek. at ma honza klid. mohl bych prosim nekde zjistit jak je prave v techto dnech sauna vyuzivana. dekuji

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, statistiku právě připravujeme a anketa pro zákazníky započne 9.12.2013. Předem děkujeme za Váš názor. Přejeme mnoho spokojených chvil v PBRK.

 • Alena
 • (Dotaz byl položen dne 1.12.2013 v 10:48 hod.)

Dobrý den, lze Vánoční poukázky zaslat na adresu a zaplatiti dobírkou? Nebo je nutné si je osobně vyzvednout a zaplatiti na místě? Děkuji za odpověď.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, ano je to možné. Jen je třeba zaslat písemnou objednávku (např. mailem). V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 494 323 289. S přáním krásného dne PBRK

 • Chick
 • (Dotaz byl položen dne 30.11.2013 v 15:25 hod.)

Dobrý den,čtu o stále přetrvávajících problémech a že budou vyřešeny.Ale je to pořád stejné:počet návštěvníků na hl.straně je vidět jen půl (ani ne)čísla,kamera ukazuje staré snímky i po zavření a obnovení stránky a kdykoliv jsem na bazénu,vždycky narazím na pár chlapů v ,,plavkách" ,ze kterých se naruby obracejí kapsy,ač je to zakázáno takové plavky sem nosit.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, děkujeme za analýzu. Jaké navrhujete řešení? Děkujeme PBRK

 • Honza
 • (Dotaz byl položen dne 27.11.2013 v 17:46 hod.)

Dobrý den, chtěl jsem o5 otevřít tema sauna, chodime v celku pravidelně a nějak toto rozhodnutí nikdo z nás nechápe, bylo by možné udělat anketu spokojenosti aby se zákazníci sami vyjádřili jak jim to vyhovovalo více?zda jak se chodilo ještě v říjnu a nebo ( zpackaně ) teď ? podle výsledku ankety pak upravit návštěvnost do sauny? Děkuji za odpověd a přeji hezký den Honza

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, anketu samozřejmě připravit můžeme. Rádi vyhovíme přáním zákazníků, pokud je jednoznačně vysloví. Ale předem upozorňujeme, abyste od toho neočekával nějaké zázračné řešení. Každý návštěvník má svůj názor, o tom jsme se již několikrát osobně přesvědčili, a bohužel nelze vyhovět všem. Hezký den i Vám, PBRK

 • Petr
 • (Dotaz byl položen dne 27.11.2013 v 17:01 hod.)

Neuvažujete, že v době oprav parních komor uděláte saunu společnou pro muže i ženy po celý týden? Myslím, že by to většina lidí, kteří se chtějí ohřát, uvítala.

Odpověď z bazénu:

Dobrý den, provoz sauny se měnit nebude. Děkujeme PBRK

« Previous 1 4 7 8 9 10 11 12 13 Next »