Voda jako zdroj pro léčení nejen emočního těla

Představení terapeuta:

 

Jsem na cestě ... ... jako každý jiný, ale díky SEBEOBJEVENÍ mého aspektu KATALYZÁTORA jsem poznal souvislosti v mém životě, které mě dovedly k podstatě mojí esence.

 

Nejintenzivněji se za poslední roky zabývám PÉČÍ O TĚLO, avšak z úrovně duše a z přijetí EMOČNÍHO TĚLA jako základ pro jakékoliv uzdravení a přenastavení našeho pozemského SEBEVNÍMÁNÍ A SEBEPROŽÍVÁNÍ.

 

Jako vášnivý sportovec a instruktor plavání jsem se ponořil do ESENCE VODY a skrze Watsu trénink nadále propojil všechny aspekty, které jsem měl dosud požehnání poznat a posílit v sobě. Moje znamení RAKA mně i potvrdilo tuto jedinečnou kombinaci aspektů PÉČE, DOTYKU, KATALYZOVÁNÍ & VODY.

 

VODA PRO MĚ ZNAMENÁ ŽIVOT, PROPOJENÍ S BOŽSTVÍM V NÁS, DĚTSKOU RADOST A HOJNOST POCITŮ ŠTĚSTÍ.

 

Voda a moje esence je dokonalá kombinace pro uvolnění potlačených emocí, i po roky uložených v buněčné paměti fyzického těla.

 

CO TATO VODNÍ TERAPIE ZPROSTŘEDKOVÁVÁ?

  • Uzdravení a zcelistvení takových aspektů, kterým jste dosud nedali PLNOU POZORNOST
  • Návrat do mateřského lůna pro POCIT ABSOLUTNÍHO BEZPEČÍ A PRO POCIT DŮVĚRY
  • PUŠTĚNÍ KONTROLY sám/sama nad sebou
  • PUŠTĚNÍ A ODEVZDÁNÍ SE odrazu čistého božství = VODĚ
  • Procházíte-li obdobím velkého tlaku a tíhy, která pramení stále z minulosti, VODA zprostředkuje následné odplavení a umožní prožít onu LEHKOST BYTÍ
  • PRO ŽENY skrze můj terapeutický aspekt, voda nastoluje POCIT DŮVĚRY V MUŽE a tím přepisujete vibračně své otisky, jaké muže si tzv. přitahujete do svého života
  • Voda terapeuticky přináší pouze láskyplné výsledky a tím skrze moudrost a vědomí živlu vody, je KAŽDÉMU KLIENTOVI PŘIROZENĚ JEHO VODA VYVÁŽENA při této terapii

 

Cítíte-li volání této mojí kombinace aspektů, jsem tu pro vás jako PRŮVODCE ŽIVLEM VODY pro uzdravení na všech úrovních bytí.

 

NOVĚ v RYCHNOVĚ NAD KNĚŽNOU.

 

Moje terapie vodou je kombinací vnitřního daru, komunikace, intuitivního přístupu, metody, propojení se s živlem vody a toho, co přináší.

 

Další info o vodě: https://antoninvalenta.cz/voda-jako-zdroj/ Kontaktní formulář: https://antoninvalenta.cz/kontakt/

 

OBJEDNÁVAT SE můžete na e-mailu: valenta.antonin10@gmail.com či telefonu: 732 583 811 Cena vodní terapie (1 hodina): 1.200 Kč + 250 Kč (pronájem bazénu)

 

Těším se na vás…..ANTONÍN VALENTA