Sraz mořských panen

Každý zná legendární mořské panny. A nejeden z nás zatoužil vyzkoušet si, jaké to je. Nyní se vám tato jedinečná příležitost nabízí 28.10.2018

 

Bájné mořské panny vídáme v pohádkách. Těžko najdete děvče, které se alespoň jednou nechtělo stát touto kouzelnou bytostí a svobodně se prohánět s krásnou ploutví ve vodě, lovit mořské poklady a hrát dovádivé hry se svými kamarádkami. To vše se může stát skutečností.

 

Společnost Morskepanny.cz přivádí svůj úžasný zážitkový kurz plavání mořských panen v nádherných kostýmech i                                                        do Rychnova nad Kněžnou na plavecký bazén.

 

Soubor lekcí se uskuteční v neděli 28.10.2018  odpoledne 

 

  • 14:00 - 15:00      dívky a chlapci do 10 let
  • 15:00 - 16:00      mládež do 15 (18) let
  • 16:00 - 17:00      dospělí

 

Cena kurzu je 450,- (s vlastním kostýmem 380,-)

Vstup do bazénu je v ceně.

Případný doprovod si hradí vstup samostatně.

 

Kurzem vás bude provázet zkušená lektorka a figurantka Anička. K dipozici budou i služby profesionálního fotografa, který váš zážitek po domluvě zdokumentuje.

Na místě vždy kompletní kolekce kostýmů k zapůjčení i nové k zakoupení.

 

 

Přihlášku můžete vyplnit ZDE.

Je třeba uvést jméno, věk, plaveckou zdatnost a ideálně i výšku postavy a šířku přes boky a pas. Neváhejte kapacita je omezena na cca 7 osob na lekci.

Podmínkou účasti jsou dobře zvládnuté plavecké základy. Při zařazování do kurzů zohledňujeme i kamarádské a rodinné vazby.

 

Více detailů o kurzu na recepci bazénu nebo na www.morskepanny.cz.

 

 

Jak nám potvrdili spokojení účastníci již probíhajících kurzů, je to nejen skvělý zážitek, ale i způsob, jak přivést nejen děti k aktivnímu plavání a vytvoření pozitivního vztahu k vodě.