Po řece do Hamburku

Celoroční soutěž o nejvíce uplavaných kilometrů se pomalu blíží do finiše. Akce běží do 29.12.2017, kdy proběhne vyhlášení.

 

Plavecký bazén Vás srdečně zve k účasti na akci "S námi po řece do Hamburku". Jedná se  celoroční soutěž pro širokou veřejnost, která volně navazuje na úspěšnou akci "S námi přes kamál La Manche", kterou jsme pořádali v roce 2016.

Zapojit se může každý bez ohledu na věk, pohlaví či fyzickou kondici. Stačí po každé návštěvě bazénu na recepci nahlásit počet uplavaných metrů. Všechny výkony se budou evidovat a sčítat. Naším prvním společným cílem je 24 000 metrů - délka řeky Kněžny od pramene.

 

 

V pátek 29.12.2017 večer proběhne slavnostní vyhlášení výsledků. Ceny se budou udělovat v několika kategoriích: nejmladší účastník, nejstarší účastník, kdo vzdálenost 24 km překoná nejdříve, komu se podaří doplavat na hranice s Německem (337 km) a samozřejmě, kdo se po řece dostane nejdál.

Až do Severního moře je to neuvěřitelných 1.061 km.

 

Termín akce:     1. 1.  -  29. 12. 2017

 

Veškeré výhody z účasti na soutěži (evidence uplavaných metrů, dobíjení s bonusem) platí jen po dobu trvání soutěže. Tzn. že po 31.12.2017 si je již nelze nárokovat. Nevyužité bonusy zanikají.

 

Zde budete moci sledovat průběžné výsledky:

  • exelovská tabulka - seznam účastníků a počet uplavaných kilometrů  (Aktualizováno 20.12.2017)

 

Trasa je rozdělena na 12 úseků. Přičemž první úsek měří 24 km (délka řeky Kněžné). Ostatní jsou určeny dle geograficky známých míst. Pro lepší orientaci směřované k záchytným bodům (velkých měst).   

 

 

Již 40 vytrvalců pokořilo délku řeky Kněžné 24 km. Gratulujeme :)  

Všichni společně se uvidíme v pátek večer na slavnostním vyhlášeni.

 

 

Vyzkoušejte si svou vůli, vytrvalost a odhodlání.

 

Těšíme se na hojnou účast.

 

Fotografie a mapy do naší galerie byly převzaty ze stránek p. Černého www.reka-labe.cz , reka-orlice.sije.cz . Děkujeme.

Připojená galerie: