Hledá se vločka

Soutěž pro děti ...

 

V adventním čase se každoročně nemůžeme dočkat bohaté sněhové nadílky. Zveme tedy všechny děti, aby nám pomohly hledat sněhové vločky, které se zatoulaly až k nám na bazén.

 

Vždy ve středu před každou adventní nedělí ráno schováme někde na bazénu jednu sněhovou vločku. Vločka samozřejmě v takovém teple dlouho nevydrží a do neděle roztaje. To znamená, že bude sundána vždy následující neděli na konci otevírací doby, tedy poslední roztaje dva dny před Štědrým dnem 22.12.2019.

 

Z dětí, kterým se podaří najít alespoň tři ze čtyř schovaných vloček, vylosujeme 5 výherců, kteří dostanou krásný dárek

poukaz do bazénu pro celou jejich rodinu

 

Podmínky soutěže:

  • Hledání začíná 27.11.2019 a končí 22.12.2019
  • Soutěže se mohou zúčastnit všechny děti do 15 let. V případě, že hledají sourozenci mají v případě výhry nárok jen na jeden rodinný poukaz.
  • Pokud vločku najdete, nekřičte jak na lesy, abyste neupozornili ostatní pátrající. Nechte ji na místě. Zapamatujete si, kde byla a při odchodu to nahlaste na recepci. Recepční si napíše vaše jméno, mailovou adresu a telefon.
  • Pokud se do čtvrtka večer nepodaří nikomu vločku najít, bude zde na webových stránkách a na recepci zveřejněna nápověda.
  • Výherní poukaz platí pro 2 dospělé + 1-3 děti (do 18 let). Lze jej uplatnit v období 25.12.2019 – 31.1.2020.
  • Nárok na zařazení do losování o 100% slevu na vstupné získají děti, které najdou alespoň 3 vločky. Pokud takové nebudou, dostanou šanci děti, které najdou aspoň dvě. Ty pak mají nárok na zařazení do losování o 50% slevu na vstupné pro jejich rodinu.
  • O výhře budete informováni na vámi uvedenou mailovou adresu nebo telefonní číslo.

 

Doufáme, že se nám tímto hledáním podaří přilákat i opravdové chumelení, které vydrží :)

PBRK přeje hodně štěstí a bílé Vánoce.